بدنه خبر

صفحه نخست /اطلاع ازنحوه استفاده از کارت ...

اطلاع ازنحوه استفاده از کارت اعتباری گرنت

شنبه / 18 دی 1395

احتراماً با توجه به برنامه پرداخت گرنت با استفاده از کارت‌های اعتباری بانک ملت توجه به چند مورد زیر ضروری است؛

الف- این کارت قابلیت انتقال وجه به صورت کارت به کارت را تا سقف سه میلیون تومان در روز دارد که البته اگر این انتقال به حسابی در بانک ملت باشد و از طریق خودپرداز (ATM) بانک ملت صورت گیرد، محدودیت مبلغ را نخواهد داشت.

ب- از این کارت می توان بدون محدودیت و سقف برداشت، توسط دستگاه‌های خرید فروشگاهی (POS) که در فروشگاه‌های تجهیزاتی موجود است، استفاده نمود.

ج- روزانه می توان تا سقف دویست هزار تومان، برداشت نقدی از طریق دستگاه‌های خودپرداز (ATM) انجام داد. البته توصیه می شود برای پرداخت دستمزد یا حق‌الزحمه به دانشجویان یا سایر افراد از روش انتقال کارت به کارت استفاده شود و حتی‌المقدور از برداشت نقدی وجوه پرهیز فرمایید.

د- با انجام هر تراکنش (برداشت یا واریز وجه به کارت) یک پیامک به تلفن همراه فرد دارنده کارت مخابره می شود که بدین وسیله فرد از اعتبار کارت خود آگاه می شود بدیهی است ازآنجاییکه ماهیت کارت، اعتباری است درصورتی که از طریق خودپرداز اقدام به اخذ موجودی شود، موجودی کارت صفر نمایش داده می شود که از این‌روی توصیه می شود برای آگاهی از باقیمانده اعتبار کارت خود به پیامک‌های دریافت شده از بانک مراجعه فرمایید.

ه- درصورتیکه وجه انتقالی بیش از سه میلیون تومان در روز است و فرد دریافت کننده وجه، فاقد حساب در بانک ملت است، دارنده کارت می تواند وجه مورد نظر را تا سقف سه میلیون تومان (روزانه) به یک کارت واسطه منتقل و سپس از طروق مختلف نظیر اینترنت بانک، موبایل بانک یا واریز وجوه به صورت حضوری و از طریق شعبه بانکی به حساب فروشنده کالا یا خدمات منتقل کند.

در پایان مجددا یادآوری می شود که در هنگام تسویه حساب اقساط، ارائه اسنادی نظیر فاکتور فروش یا فیش بانکی و ... به حوزه مالی دانشگاه الزامی است.
با تشکر مدیریت امور پژوهشی دانشگاه
بایگانی خبرها