درخشش دانشجوی دانشگاه بوعلی سینا در بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری

شنبه / 07 اسفند 1395

جناب آقای مظاهر احمدی دانشجوی (مقطع دکتری) دانشکده شیمی مفتخر به کسب عنوان دانشجوی نمونه کشور در سال 1395 شدند. این انتخاب شایسته را به ایشان و استاد راهنما، سرکار خانم دکتر طیبه مدرکیان و جامعه دانشگاهی تبریک عرض نموده ،برای این دانشجوی گرامی آرزوی موفقیت روز افزون می نماییم.

فرآیند انعقاد قراردادهای پژوهانه سال 1395

یکشنبه / 01 اسفند 1395

به اطلاع اعضای محترم هیات علمی میرساند، در صورت تسویه نمودن گرنت سال قبل، برای دریافت گرنت سال جاری از طریق سامانه پژوهشی اقدام فرمایند. (مرحله 1) ارائه درخواست گرنت: برای این منظور در سامانه پژوهشی در قسمت درخواست ها /ارائه درخواست جدید/عقد قرارداد گرنت را انتخاب نموده، اقساط مورد نظر را انتخاب و به شورای پرداخت گرنت ارسال فرمایید. (مرحله 2) تایید یا رد گرنت: درقسمت فعالیت ها/گرنت ها /روی گزینه چاپ قرارداد گرنت کلیک کرده قرارداد خود را مشاهده نموده و در صورت نداشتن مشکل روی گزینه تایید گرنت کلیک فرمایید.(لازم به ذکر است قبل از انجام مرحله دوم باید امضای خود را در سامانه بارگذاری نموده باشید.) (مرحله 3) برای درخواست قسط های بعدی باید از قسمت درخواست ها/ارائه درخواست جدید/پرداخت گرنت را انتخاب، اقساط مورد نظر را انتخاب و به شورای پرداخت گرنت ارسال فرمائید.

دستاوردهای جدید پژوهشی در دانشکده پیرادامپزشکی

دوشنبه / 25 بهمن 1395

اعضای محترم هیات علمی دانشکده پیرادامپزشکی موفق به 1- راه اندازی کشت سلولهای بنیادی(Stem Cells) از مغز استخوان سلولهای موشهای BALB/c 2-کشت و راه اندازی مدل سلول های توموری در آزمایشگاه (In Vitro) وحیوانات آزمایشگاهی (In Vivo) شدند.معاونت پژوهشی به ایشان و جامعه دانشگاهی تبریک عرض نموده ،برای این اساتید ارجمند آرزوی موفقیت روز افزون می نماید.

اطلاع ازنحوه استفاده از کارت اعتباری گرنت

شنبه / 16 بهمن 1395

احتراماً با توجه به برنامه پرداخت گرنت با استفاده از کارت های اعتباری بانک ملت توجه به چند مورد زیر ضروری است؛

قابل توجه اعضای محترم هیات علمی جهت اطلاع از امضای الکترونیکی قرارداد گرنت

یکشنبه / 14 آذر 1395

به اطلاع میرساند امکان عقد قرارداد الکترونیکی گرنت به امکانات سامانه اضافه شده است و امضای قرارداد گرنت سال جاری بصورت الکترونیکی از طریق سامانه انجام خواهد شد،لذا مستدعی است همکاران محترم نسبت به اضافه نمودن فایل امضای خود در سامانه اقدام فرمایند.برای این منظور در سامانه پژوهشی در قسمت پروفایل کاربری/حساب کاربری /فایلها /فایل امضای خود را با فرمت jpg بارگذاری فرمایند.مدیریت امور پژوهشی دانشگاه

بایگانی خبرها