اثر آقای غلامرضا شاملو درچهارمین جشنواره بین المللی هنر مقاومت برگزیده شد

چهارشنبه / 22 دی 1395

اثر آقای غلامرضا شاملو، عضو هیأت علمی دانشکده هنر و معماری دانشگاه بوعلی سینا دربخش نقاشی چهارمین جشنواره بین المللی هنر مقاومت انتخاب و به عنوان اثر برگزیده معرفی شد. این موفقیت را به جناب آقای شاملو، خانواده محترمشان و عموم دانشگاهیان تبریک می گوییم و برای ایشان از درگاه ایزد منان آرزوی توفقیات روزافزون داریم.

اطلاع ازنحوه استفاده از کارت اعتباری گرنت

شنبه / 18 دی 1395

احتراماً با توجه به برنامه پرداخت گرنت با استفاده از کارت های اعتباری بانک ملت توجه به چند مورد زیر ضروری است؛

دسترسی آزمایشی شش ماهه به پایگاه اطلاعاتی ISI

سه‌شنبه / 14 دی 1395

به اطلاع می رساند دسترسی آزمایشی دانشگاه بوعلی سینا به پایگاه اطلاعاتی ISI از روز سه شنبه 23 آذر 95 به مدت 6 ماه (13 دسامبر 2016 تا پایان ماه مه 2017) برقرار شده است.

دانلود نرم افزار کاهش حجم عکس

چهارشنبه / 01 دی 1395

برای کاهش حجم فایل های اسکن شده می توانید از نرم افزار JPEG Imager که لینک دانلود و نحوه دسترسی به آن در ادامه آمده است استفاده نمایید.

دانشگاه بوعلی سینا در فهرست یک درصد دانشگاه های برتر جهان از نظر ارجاعات و استنادات

سه‌شنبه / 30 آذر 1395

بر اساس گزارش پایگاه استنادی جهان اسلام (isc) و پایگاه تامسون رویترز (isi) دانشگاه بوعلی سینا در فهرست یک درصد دانشگاه های برتر جهان از نظر ارجاعات و اسنادات علمی در ده سال اخیر قرار گرفته است دانشگاه بوعلی سینا رتبه هفتم در بین دانشگاه های جامع را دارد و این موفقیت حاکی از کیفیت بالای مقالات چاپ شده دانشگاه می باشد. این موفقیت عالی را به کلیه پژوهشگران دانشگاه که تلاش وافری در انجام پژوهش های با کیفیت بالا داشته اند تبریک عرض می نماییم

شروع انعقاد قراردادهای پژوهانه سال 1395

یکشنبه / 14 آذر 1395

به اطلاع اعضای محترم هیات علمی میرساند در صورت تسویه نمودن گرنت سال قبل ،برای دریافت گرنت سال جاری از طریق سامانه پژوهشی اقدام فرمایند. (مرحله 1) ارائه درخواست گرنت برای این منظور در سامانه پژوهشی در قسمت در خواست ها /ارائه درخواست جدید/پرداخت گرنت را انتخاب نموده ،قسمتهای مورد نیاز را تکمیل فرموده و به شورای پرداخت گرنت ارسال فرمایند. (مرحله 2) در قسمت فعالیت ها/گرنت ها /روی گزینه چاپ قرارداد گرنت کلیک کرده قرارداد خود را مشاهده نموده و در صورت نداشتن مشکل روی گزینه تایید گرنت کلیک فرمایید.(لازم به ذکر است قبل از انجام مرحله دوم باید امضای خود را در سامانه بارگذاری نموده باشید)

قابل توجه اعضای محترم هیات علمی جهت اطلاع از امضای الکترونیکی قرارداد گرنت

یکشنبه / 14 آذر 1395

به اطلاع میرساند امکان عقد قرارداد الکترونیکی گرنت به امکانات سامانه اضافه شده است و امضای قرارداد گرنت سال جاری بصورت الکترونیکی از طریق سامانه انجام خواهد شد،لذا مستدعی است همکاران محترم نسبت به اضافه نمودن فایل امضای خود در سامانه اقدام فرمایند.برای این منظور در سامانه پژوهشی در قسمت پروفایل کاربری/حساب کاربری /فایلها /فایل امضای خود را با فرمت jpg بارگذاری فرمایند.مدیریت امور پژوهشی دانشگاه

بایگانی خبرها