ولادت حضرت عباس (ع) و روز جانباز مبارک باد

یکشنبه / 10 اردیبهشت 1396

چهارم شعبان ، روز میلاد بزرگ علم دار کربلا، نگین درخشان عاشورا، آمیزه لطافت و استقامت، ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز یادآور سال های آتش به جانی شقایق ها خجسته و مبارک باد.

سمینار آموزشی آشنایی با سازمان تجارت جهانی (WTO)

یکشنبه / 10 اردیبهشت 1396

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همدان برگزارمی کند. سمینار آموزشی آشنایی با سازمان تجارت جهانی (WTO) و بررسی اهمیت و پیامدهای الحاق به این سازمان برای فعالان بخش خصوصی و صاحبان صنایع و کسب و کار جهت کسب اطلاعات بیشتر به فایل پیوست مراجعه فرمایید.

فراخوان رساله های دکتری صندوق حمایت از پژوهشگران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

یکشنبه / 10 اردیبهشت 1396

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور (بنیاد علمی ایران) در نظر دارد از رساله های دکتری در چارچوب سیاست های راهبردی و پژوهشی نظام، حمایت نماید. اطلاعات تکمیلی در سایت صندوق به نشانی www.insf.org در دسترس میباشد.

بر گزاری کارگاه " وضعیت شتاب پژوهش در دانشگاه بوعلی سینا »

یکشنبه / 10 اردیبهشت 1396

کارگاه آموزشی با حضور دکتر گزنی (معاون محترم پژوهش و فناوری پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC) به منظور آشنایی همکاران محترم عضو هیات علمی دانشگاه با "وضعیت شتاب پزوهش در دانشگاه بوعلی سینا" در روزدو شنبه 96/02/11 از ساعت 15 الی 18 در سالن اجتماعات شهید ایزدی با اعطاء گواهینامه آموزشی از طرف معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی برگزار می گردد.

اولویت های تحقیقاتی شرکت سهامی برق منطقه ای باختر

چهارشنبه / 06 اردیبهشت 1396

اساتید و پژوهشگران و دانشجویان محترم در صورت تمایل به انجام طرح پژوهشی و پایان نامه از طریق شرکت سهامی برق منطقه ای باختر به آدرس www.brec.ir مراجعه فرمایند.

فراخوان فعالیت های پژوهشی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور

دوشنبه / 04 اردیبهشت 1396

صندوق علمی مشترک راه ابریشم (SRSF) در نظر دارد از پروژه های تحقیقاتی مشترک محققان ایرانی و آکادمی علوم چین در زمینه های نانو، انرژی های تجدید پذیر، علوم شناختی، مواد پیشرفته، هوش مصنوعی و علوم آب حمایت نماید.اطلاعات تکمیلی در سایت صندوق به نشانی insf.org در دسترس میباشد.

مهلت ثبت فعالیتهای پژوهشی در سامانه مدیریت پژوهشی

دوشنبه / 21 فروردین 1396

احتراماً با عنایت به ماده 2 از اصلاحیه شماره 2 آیین نامه اعتبار ویژه پژوهشی، از اعضای محترم هیات علمی تقاضا می شود در مورد ثبت مدارک پژوهشی مربوط به سال 1395 و 2016 ( با توجه به مفاد آیین نامه مذکور) در سامانه مدیریت امور پژوهشی حداکثر تا پایان اردیبهشت 96 اقدام فرمایند. بعد از این تاریخ امکان ثبت فعالیت در سامانه وجود نخواهد داشت .بدیهی است مدارک ثبت شده جهت تخصیص گرنت، ترفیع سالانه، ترفیع تشویقی و انتخاب پژوهشگر برگزیده در سال جاری، ملاک خواهد بود.

اطلاع ازنحوه استفاده از کارت اعتباری گرنت

سه‌شنبه / 10 اسفند 1395

احتراماً با توجه به برنامه پرداخت گرنت با استفاده از کارت های اعتباری بانک ملت توجه به چند مورد زیر ضروری است؛

دسترسی آزمایشی شش ماهه به پایگاه اطلاعاتی ISI

سه‌شنبه / 14 دی 1395

به اطلاع می رساند دسترسی آزمایشی دانشگاه بوعلی سینا به پایگاه اطلاعاتی ISI از روز سه شنبه 23 آذر 95 به مدت 6 ماه (13 دسامبر 2016 تا پایان ماه مه 2017) برقرار شده است.

بایگانی خبرها